Návrh a řešení pro nabíjení elektromobilů od Schneider Electric
23 10
Instalujeme dobíjecí stanice pro elektromobily. EVlink Wallbox, EVlink Smart Wallbox a EVlink Parkoviště jsou tři varianty dobíjecích stanic pro venkovní nebo vnitřní instalace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!
Jsme smluvním partnerem Pražské energetiky a. s.
05 10
Od roku 2010 jsme smluvním partnerem PRE. To pro naše zákazníky znamená, že jsme schopni vyřídit agendu spojenou s navýšením odběru nebo nahlášení nového elektrického odběru. Najdete nás v seznamu smluvních partnerů PRE na oficiálních webových stránkách.  
Kariéra u nás
26 07
Hledáme manuálně zručné lidi, kteří mají smysl pro detail, cítí zodpovědnost za odvedenou práci a přitom mají týmového ducha. Aktuálně hledáme člověka na pozici elektrikáře a hromosvodáře, pošli nám svůj životopis!
Návrh a instalace audiovizuální techniky
01 06
Vypracujeme Vám zdarma nabídku ušitou na míru Vašim potřebám. Postaráme se o správné zapojení všech zařízení audio-video řetězce včetně dodávky potřebných propojovacích kabelů a správného nastavení parametrů zařízení. Pokud jste ve fázi plánování výstavby, jsme připraveni s Vámi spolupracovat na celém projektu a realizovat i ostatní elektroinstalační práce.
Satelitní televize SKYLINK - registrace a aktivace karet
05 06
Naše společnost pro Vás rozšířila své služby o prodej a aktivaci karet SKYLINK pro příjem satelitní televize. U nás pořídíte vše potřebné pro satelitní příjem, počínaje prodejem a montáží satelitní antény, po registraci karty a aktivaci Vámi vybraného programového balíčku.

Centrální vysavače

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Centrální vysavače Elektrolux

Centrální vysavače jsou nedílnou součástí moderního bydlení. Ať budete stavět nový dům, renovovat starší dům či byt, nebo jen prostě budete chtít zvýšit komfort svého bydlení. Centrální vysavače pracují na jednoduchém principu. Mimo obytnou část domu (například ve sklepě, technické místnosti nebo garáži), je na zdi upevněna výkonná centrální jednotka. Při vysávání jsou veškeré nečistoty odváděny potrubím do této centrální jednotky, kde jsou ukládány do prachového zásobníku. Proudící vzduch pak po přefiltrování odchází výfukovým potrubím mimo dům. Při vysávání nedochází ke zvíření prachu, čímž výrazně zvýšíte kvalitu vzduchu v obytných prostorách. Nedochází k ohrožení zdraví bakteriemi, roztoči a prachem, což ocení nejen alergici. Na rozdíl od běžných vysavačů jsou centrální vysavače mnohem účinnější, mají nižší spotřebu, několikanásobně větší zásobník na nečistoty a podstatně delší životnost. Můžete si vybrat z různých modelů sacích agregátů, všechny disponují vysokým sacím výkonem a účinnými motory. Taktéž si můžete vybrat z nabídky sad příslušenství, mnoha jednotlivých komponentů a variabilních nástavců pro konkrétní povrch. Například hadicové zásuvky jsou v mnoha barevných kombinacích, takže je lze sladit s interiérem nebo již instalovanými elektrickými zásuvkami. Délka hadice je navržena v závislosti na rozmístění vysavačových zásuvek, s dosahem i do všech rohů a koutů. Pro menší plochy lze použít i samonavíjecí hadice VROOM. Životnost centrálního vysavače je možné na rozdíl od klasického vysavače počítat na desítky let. Konstrukce a oddělený způsob chlazení je k tomu předurčuje. Údržba je také podstatně snazší, stačí pouze několikrát do roka (podle intenzity vysávání) vyprázdnit nádobu s  nečistotami a jedenkrát vyčistit nebo vyměnit filtr (záleží na typu zvolené filtrace).

Největší výhody centrálního vysávání

 • Jednoduché ovládání, stačí pouhé zasunutí lehké hadice do vysavačové zásuvky, stisknutí vypínače na rukojeti pro aktivaci vysávací centrální jednotky a můžete vysávat. Když skončíte, hadici prostě vytáhnete a zásuvku zavřete.
 • Při vysávání centrálním vysavačem nedochází k víření prachu, a tím je účinnost úklidu podstatně vyšší a lze říci, že má i antialergické účinky.
 • Rychlý a snadný úklid pomůže zabezpečit i podlahová nametací štěrbina, vhodná do soklů kuchyní.
 • Žádné namáhavé tahání těžkého vysavače s natahováním a svinováním napájecího kabelu.
 • Vysávací centrální jednotka není umístěna v obytné části domu, čímž je vysávání příjemnější a  v interiéru není hluk motoru jako u klasických vysavačů.
 • Vysoká odolnost a životnost platí i pro vysavačové hadice, které jsou velmi lehké, pružné a maximálně odolné proti deformaci (například nechtěným prošlápnutím)
 • Zcela bezúdržbový, samočisticí filtr GORE-TEX® s finálním oklepem v kombinaci s cyklónovým efektem a prodlouženou životností (8 let)
 • Minimální nároky na údržbu, bezúdržbové motory
 • Informační displej LCD
 • Soft start - pozvolný náběh motoru
 • Hadicový vstup na agregátu
 • Téměř žádné provozní náklady, minimální spotřeba elektrické energie při maximální vzduchotechnických hodnotách

AGREGÁTY
Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

pŘÍSLUŠENSTVÍ
Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

Image 8 -

Image 9 -

  
ZÁSUVKY
Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -


Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

  
  

Zpět nahoru