Návrh a řešení pro nabíjení elektromobilů od Schneider Electric
23 10
Instalujeme dobíjecí stanice pro elektromobily. EVlink Wallbox, EVlink Smart Wallbox a EVlink Parkoviště jsou tři varianty dobíjecích stanic pro venkovní nebo vnitřní instalace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!
Jsme smluvním partnerem Pražské energetiky a. s.
05 10
Od roku 2010 jsme smluvním partnerem PRE. To pro naše zákazníky znamená, že jsme schopni vyřídit agendu spojenou s navýšením odběru nebo nahlášení nového elektrického odběru. Najdete nás v seznamu smluvních partnerů PRE na oficiálních webových stránkách.  
Kariéra u nás
26 07
Hledáme manuálně zručné lidi, kteří mají smysl pro detail, cítí zodpovědnost za odvedenou práci a přitom mají týmového ducha. Aktuálně hledáme člověka na pozici elektrikáře a hromosvodáře, pošli nám svůj životopis!
Návrh a instalace audiovizuální techniky
01 06
Vypracujeme Vám zdarma nabídku ušitou na míru Vašim potřebám. Postaráme se o správné zapojení všech zařízení audio-video řetězce včetně dodávky potřebných propojovacích kabelů a správného nastavení parametrů zařízení. Pokud jste ve fázi plánování výstavby, jsme připraveni s Vámi spolupracovat na celém projektu a realizovat i ostatní elektroinstalační práce.
Satelitní televize SKYLINK - registrace a aktivace karet
05 06
Naše společnost pro Vás rozšířila své služby o prodej a aktivaci karet SKYLINK pro příjem satelitní televize. U nás pořídíte vše potřebné pro satelitní příjem, počínaje prodejem a montáží satelitní antény, po registraci karty a aktivaci Vámi vybraného programového balíčku.

Inteligentní domy

partner

Inteligentní řešení domovní elektroinstalace nabízí vysoký životní komfort, pohodlí a šetří provozní náklady. Řízení pracuje s celosvětově uznávaným technickým řešením KNX, které reprezentuje nejvyšší standard automatizační techniky nejen v domácnostech.
Kombinací řízení různých individuálních systémů, například řízení žaluzií, osvětlení, vzduchotechniky nebo vytápění, má systém KNX veliký potenciál k redukování spotřeby energie. Efektivitu podporuje inteligentní elektroinstalace založená na moderní sběrnicové komunikaci.
Datová komunikace uvnitř KNX probíhá adresně na vlastním protokolu, směrem do ostatních systémů na protokolu TCP/IP. KNX podporuje přenos dat po IP/Ethernetu, metalickém krouceném páru, optickém vláknu, radiofrekvenční přenos a využití silnoproudých vedení.
KNX je měřítkem celosvětového standardu pro řízení funkcí v domech a budovách podle EN 50 090 a ISO/IEC 14 543. Svými vlastnostmi a možnostmi splňuje kritéria, požadovaná pro budovy v nejvyšší energetické třídě.
Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Zpět nahoru