Návrh a řešení pro nabíjení elektromobilů od Schneider Electric
23 10
Instalujeme dobíjecí stanice pro elektromobily. EVlink Wallbox, EVlink Smart Wallbox a EVlink Parkoviště jsou tři varianty dobíjecích stanic pro venkovní nebo vnitřní instalace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!
Jsme smluvním partnerem Pražské energetiky a. s.
05 10
Od roku 2010 jsme smluvním partnerem PRE. To pro naše zákazníky znamená, že jsme schopni vyřídit agendu spojenou s navýšením odběru nebo nahlášení nového elektrického odběru. Najdete nás v seznamu smluvních partnerů PRE na oficiálních webových stránkách.  
Kariéra u nás
26 07
Hledáme manuálně zručné lidi, kteří mají smysl pro detail, cítí zodpovědnost za odvedenou práci a přitom mají týmového ducha. Aktuálně hledáme člověka na pozici elektrikáře a hromosvodáře, pošli nám svůj životopis!
Návrh a instalace audiovizuální techniky
01 06
Vypracujeme Vám zdarma nabídku ušitou na míru Vašim potřebám. Postaráme se o správné zapojení všech zařízení audio-video řetězce včetně dodávky potřebných propojovacích kabelů a správného nastavení parametrů zařízení. Pokud jste ve fázi plánování výstavby, jsme připraveni s Vámi spolupracovat na celém projektu a realizovat i ostatní elektroinstalační práce.
Satelitní televize SKYLINK - registrace a aktivace karet
05 06
Naše společnost pro Vás rozšířila své služby o prodej a aktivaci karet SKYLINK pro příjem satelitní televize. U nás pořídíte vše potřebné pro satelitní příjem, počínaje prodejem a montáží satelitní antény, po registraci karty a aktivaci Vámi vybraného programového balíčku.
Image 0

2014/7-9, Praha 6 - Čínská 1949


Rekonstrukce hlavního domovního vedení včetně demontáže patrových elektroměrových rozvaděčů a instalace nových na stávajících místech. Protažení nového HDV elektroměrovými rozvaděči typ NER vodiči CYA. Nové přívody pro byty, kabely CYKY, ukončené na stávající bytové rozvodnici s napojením komor na měření příslušného bytu. Nový rozvaděč režie domu včetně přívodu z NER. Provedení hlavního ochranného pospojení.
Osvětlení společných prostor domu novými LED svítidly s integrovanými senzory pohybu a nového osvětlení prostor v suterénu. Utěsnění patrových prostupů nehořlavými přepážkami proti šíření ohně v RE. Instalování nového slaboproudého rozvodu domovních telefonů s napojením na nové tablo a přístupový systém ACS+EZS, včetně instalace nových audio a video telefonů. Instalace nových rozvodů STA, UPC a telefonních linek. Zhotovení SDK podhledů, záklopů a předstěn. Zajištění a vyřízení veškeré nutné administrativy spojené s dílem na PRE a.s. Dodání technické a projektové dokumentace dle skutečného stavu provedení díla, včetně výchozí elektrorevize.

Další fotografie
Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5 Image 6 Image 7 Image 8 Image 9 Image 10

Zpět nahoru