Návrh a řešení pro nabíjení elektromobilů od Schneider Electric
23 10
Instalujeme dobíjecí stanice pro elektromobily. EVlink Wallbox, EVlink Smart Wallbox a EVlink Parkoviště jsou tři varianty dobíjecích stanic pro venkovní nebo vnitřní instalace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!
Jsme smluvním partnerem Pražské energetiky a. s.
05 10
Od roku 2010 jsme smluvním partnerem PRE. To pro naše zákazníky znamená, že jsme schopni vyřídit agendu spojenou s navýšením odběru nebo nahlášení nového elektrického odběru. Najdete nás v seznamu smluvních partnerů PRE na oficiálních webových stránkách.  
Kariéra u nás
26 07
Hledáme manuálně zručné lidi, kteří mají smysl pro detail, cítí zodpovědnost za odvedenou práci a přitom mají týmového ducha. Aktuálně hledáme člověka na pozici elektrikáře a hromosvodáře, pošli nám svůj životopis!
Návrh a instalace audiovizuální techniky
01 06
Vypracujeme Vám zdarma nabídku ušitou na míru Vašim potřebám. Postaráme se o správné zapojení všech zařízení audio-video řetězce včetně dodávky potřebných propojovacích kabelů a správného nastavení parametrů zařízení. Pokud jste ve fázi plánování výstavby, jsme připraveni s Vámi spolupracovat na celém projektu a realizovat i ostatní elektroinstalační práce.
Satelitní televize SKYLINK - registrace a aktivace karet
05 06
Naše společnost pro Vás rozšířila své služby o prodej a aktivaci karet SKYLINK pro příjem satelitní televize. U nás pořídíte vše potřebné pro satelitní příjem, počínaje prodejem a montáží satelitní antény, po registraci karty a aktivaci Vámi vybraného programového balíčku.
Image 0

2018/9-2019/2, Praha 10 - Horní Měcholupy, Veronské náměstí 382, 383, 384

Bytové domy se 69 byty, společnými a nebytovými prostorami. Montáž nových patrových elektroměrových rozvaděčů typu PEJ a RPE s přípravou na 3fázové elektroměry a demontáž původních rozvaděčů. Protažení nového HDV elektroměrovými rozvaděči vodiči CYA. Osvětlení společných prostor novými LED svítidly řízenými pohybovými PIR senzory s napojením na záložní zdroj UPS pro případ výpadku proudu, jako nouzové osvětlení. Nové rozvaděče režie domů včetně přívodů z RE. Provedení hlavního ochranného pospojení. Instalace rozvaděčových skříní PEJ 2 jako trasa pro slaboproudé rozvody, vč. rozvodů domovních telefonů. Instalace nového zvonkového panelu s možností připojení videotelefonů. Instalace nových telefonů do každého bytu. Zachování stávajících slaboproudých rozvodů STA, UPC a ST. Instalace slaboproudých rezerv dle PD ve formě volných trubek a dále rozvodů pro CCTV (kamery). Dodání technické a projektové dokumentace dle skutečného stavu provedení díla včetně výchozí elektro revize.

Další fotografie
Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5

Zpět nahoru