Návrh a řešení pro nabíjení elektromobilů od Schneider Electric
23 10
Instalujeme dobíjecí stanice pro elektromobily. EVlink Wallbox, EVlink Smart Wallbox a EVlink Parkoviště jsou tři varianty dobíjecích stanic pro venkovní nebo vnitřní instalace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!
Jsme smluvním partnerem Pražské energetiky a. s.
05 10
Od roku 2010 jsme smluvním partnerem PRE. To pro naše zákazníky znamená, že jsme schopni vyřídit agendu spojenou s navýšením odběru nebo nahlášení nového elektrického odběru. Najdete nás v seznamu smluvních partnerů PRE na oficiálních webových stránkách.  
Kariéra u nás
26 07
Hledáme manuálně zručné lidi, kteří mají smysl pro detail, cítí zodpovědnost za odvedenou práci a přitom mají týmového ducha. Aktuálně hledáme člověka na pozici elektrikáře a hromosvodáře, pošli nám svůj životopis!
Návrh a instalace audiovizuální techniky
01 06
Vypracujeme Vám zdarma nabídku ušitou na míru Vašim potřebám. Postaráme se o správné zapojení všech zařízení audio-video řetězce včetně dodávky potřebných propojovacích kabelů a správného nastavení parametrů zařízení. Pokud jste ve fázi plánování výstavby, jsme připraveni s Vámi spolupracovat na celém projektu a realizovat i ostatní elektroinstalační práce.
Satelitní televize SKYLINK - registrace a aktivace karet
05 06
Naše společnost pro Vás rozšířila své služby o prodej a aktivaci karet SKYLINK pro příjem satelitní televize. U nás pořídíte vše potřebné pro satelitní příjem, počínaje prodejem a montáží satelitní antény, po registraci karty a aktivaci Vámi vybraného programového balíčku.
Image 0

2019/8-11, Praha 4 - Chodov, Malenická 1789-91

Bytové domy s 69 byty a společnými prostorami. Rekonstrukce elektroinstalace hlavního domovního vedení včetně montáže nových patrových elektroměrových rozvaděčů typu RPE s osazením pro 3fázové elektroměry a demontáž původních rozvaděčů. Protažení nového hlavního domovního vedení elektroměrovými rozvaděči (vodiči CYA) a utěsnění patrových prostupů. Nové 3fázové přívody pro byty kabely CYKY, ukončené v bytové rozvodnici. Osvětlení společných prostor novými LED svítidly a pohybovým senzorem. Nový rozvaděč režie domu včetně přívodu z RE. Provedení hlavního ochranného pospojení. Montáž bezdrátového ovládání centrální vzduchotechniky v bytech. Instalování nového slaboproudého rozvodu domovních telefonů včetně zvonkového tabla, instalace nových telefonů do každého bytu. Zednické začištění a opravy prostupů, děr po hmoždinkách aj. spojených s předmětem rekonstrukce. Úklid pracoviště a odvoz demontovaných zařízení a materiálu k ekologické likvidaci. Dodání technické a projektové dokumentace dle skutečného stavu provedení díla včetně výchozí elektro revize. Zajištění a vyřízení veškeré administrativy spojené s dílem na PRE a.s..

Další fotografie
Image 1 Image 2 Image 3

Zpět nahoru