Návrh a řešení pro nabíjení elektromobilů od Schneider Electric
23 10
Instalujeme dobíjecí stanice pro elektromobily. EVlink Wallbox, EVlink Smart Wallbox a EVlink Parkoviště jsou tři varianty dobíjecích stanic pro venkovní nebo vnitřní instalace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!
Jsme smluvním partnerem Pražské energetiky a. s.
05 10
Od roku 2010 jsme smluvním partnerem PRE. To pro naše zákazníky znamená, že jsme schopni vyřídit agendu spojenou s navýšením odběru nebo nahlášení nového elektrického odběru. Najdete nás v seznamu smluvních partnerů PRE na oficiálních webových stránkách.  
Kariéra u nás
26 07
Hledáme manuálně zručné lidi, kteří mají smysl pro detail, cítí zodpovědnost za odvedenou práci a přitom mají týmového ducha. Aktuálně hledáme člověka na pozici elektrikáře a hromosvodáře, pošli nám svůj životopis!
Návrh a instalace audiovizuální techniky
01 06
Vypracujeme Vám zdarma nabídku ušitou na míru Vašim potřebám. Postaráme se o správné zapojení všech zařízení audio-video řetězce včetně dodávky potřebných propojovacích kabelů a správného nastavení parametrů zařízení. Pokud jste ve fázi plánování výstavby, jsme připraveni s Vámi spolupracovat na celém projektu a realizovat i ostatní elektroinstalační práce.
Satelitní televize SKYLINK - registrace a aktivace karet
05 06
Naše společnost pro Vás rozšířila své služby o prodej a aktivaci karet SKYLINK pro příjem satelitní televize. U nás pořídíte vše potřebné pro satelitní příjem, počínaje prodejem a montáží satelitní antény, po registraci karty a aktivaci Vámi vybraného programového balíčku.
Image 0

2020/1-5, Praha 4 - Roztyly, Petýrkova 1954-1956

Bytové domy s 129 byty, nebytovými a společnými prostorami. Montáž nových elektroměrových rozvaděčů, demontáž původních rozvaděčů včetně vedení. Protažení nového HDV vodiči CYA (hl. domovní vedení) elektroměrovými rozvaděči.  Přepojení stávajících bytových rozvodnic na nové 3fázové přívody kabely CYKY. Nový rozvaděč režie domu včetně přívodu z RE. Provedení hlavního ochranného pospojení. Zachování stávajícího osvětlení včetně rozvodů a pohybových senzorů včetně nouzové osvětlení na patrech a výměna vadných kusů svítidel. Rozvody elektroinstalace a osvětlení v suterénu, sklepech. Slaboproudé rozvody, rezervní trubkovody dle CN a PD. Provedení hlavního ochranného pospojení. Zajištění a vyřízení veškeré nutné administrativy spojené s dílem na PRE a.s.. Úpravy projektové dokumentace dle skutečného stavu provedení díla včetně výchozí elektro revize. Stavební přípomoce pro upevnění nových rozvaděčů na chodbách, SDK podhledy. Opravy prostupů, děr po hmoždinkách aj. spojených s předmětem rekonstrukce. Úklid pracoviště a odvoz demontovaných zařízení a materiálu k ekologické likvidaci.

Další fotografie
Image 1 Image 2

Zpět nahoru