Návrh a řešení pro nabíjení elektromobilů od Schneider Electric
23 10
Instalujeme dobíjecí stanice pro elektromobily. EVlink Wallbox, EVlink Smart Wallbox a EVlink Parkoviště jsou tři varianty dobíjecích stanic pro venkovní nebo vnitřní instalace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!
Jsme smluvním partnerem Pražské energetiky a. s.
05 10
Od roku 2010 jsme smluvním partnerem PRE. To pro naše zákazníky znamená, že jsme schopni vyřídit agendu spojenou s navýšením odběru nebo nahlášení nového elektrického odběru. Najdete nás v seznamu smluvních partnerů PRE na oficiálních webových stránkách.  
Kariéra u nás
26 07
Hledáme manuálně zručné lidi, kteří mají smysl pro detail, cítí zodpovědnost za odvedenou práci a přitom mají týmového ducha. Aktuálně hledáme člověka na pozici elektrikáře a hromosvodáře, pošli nám svůj životopis!
Návrh a instalace audiovizuální techniky
01 06
Vypracujeme Vám zdarma nabídku ušitou na míru Vašim potřebám. Postaráme se o správné zapojení všech zařízení audio-video řetězce včetně dodávky potřebných propojovacích kabelů a správného nastavení parametrů zařízení. Pokud jste ve fázi plánování výstavby, jsme připraveni s Vámi spolupracovat na celém projektu a realizovat i ostatní elektroinstalační práce.
Satelitní televize SKYLINK - registrace a aktivace karet
05 06
Naše společnost pro Vás rozšířila své služby o prodej a aktivaci karet SKYLINK pro příjem satelitní televize. U nás pořídíte vše potřebné pro satelitní příjem, počínaje prodejem a montáží satelitní antény, po registraci karty a aktivaci Vámi vybraného programového balíčku.
Image 0

2020/5-9, Praha 8 - Bohnice, Poznaňská 431-433

Rekonstrukce elektroinstalace v bytových domech. Demontáž původních rozvaděčů a montáž nových elektroměrových rozvaděčů NER. Protažení nového HDV (hlavního domovní vedení) elektroměrovými rozvaděči (dům 432 a 433). Nové přívody pro byty kabely CYKY ukončené na stávající bytové rozvodnici. Nový rozvaděč režie domu včetně přívodu z RE. Provedení hlavního ochranného pospojení. Osvětlení společných prostor novými svítidly (chodby s pohybovým senzorem, sklepy s vypínači), včetně centrálního záložního zdroje pro nouzové osvětlení. Instalování nového slaboproudého rozvodu domovních telefonů včetně tabla a instalace nových telefonů audio do každého bytu. Instalování rezerv pro nové slaboproudé rozvody, dle PD. Přeložení a vyfrézování tras UPC v chodbách před byty. Vyzdívky z plynosilikátových tvárnic pro osazení rozvaděčů a sádrokartonové konstrukce pro zakrytí kabelových tras. Dodání výchozí elektro revize. Opravy a zapravení děr spojených s předmětem rekonstrukce. Odvoz demontovaných zařízení a materiálu k ekologické likvidaci. Realizace 5-9/2020, Náklad 4.963.000,- Kč bez DPH

Další fotografie
Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5 Image 6 Image 7

Zpět nahoru