Návrh a řešení pro nabíjení elektromobilů od Schneider Electric
23 10
Instalujeme dobíjecí stanice pro elektromobily. EVlink Wallbox, EVlink Smart Wallbox a EVlink Parkoviště jsou tři varianty dobíjecích stanic pro venkovní nebo vnitřní instalace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!
Jsme smluvním partnerem Pražské energetiky a. s.
05 10
Od roku 2010 jsme smluvním partnerem PRE. To pro naše zákazníky znamená, že jsme schopni vyřídit agendu spojenou s navýšením odběru nebo nahlášení nového elektrického odběru. Najdete nás v seznamu smluvních partnerů PRE na oficiálních webových stránkách.  
Kariéra u nás
26 07
Hledáme manuálně zručné lidi, kteří mají smysl pro detail, cítí zodpovědnost za odvedenou práci a přitom mají týmového ducha. Aktuálně hledáme člověka na pozici elektrikáře a hromosvodáře, pošli nám svůj životopis!
Návrh a instalace audiovizuální techniky
01 06
Vypracujeme Vám zdarma nabídku ušitou na míru Vašim potřebám. Postaráme se o správné zapojení všech zařízení audio-video řetězce včetně dodávky potřebných propojovacích kabelů a správného nastavení parametrů zařízení. Pokud jste ve fázi plánování výstavby, jsme připraveni s Vámi spolupracovat na celém projektu a realizovat i ostatní elektroinstalační práce.
Satelitní televize SKYLINK - registrace a aktivace karet
05 06
Naše společnost pro Vás rozšířila své služby o prodej a aktivaci karet SKYLINK pro příjem satelitní televize. U nás pořídíte vše potřebné pro satelitní příjem, počínaje prodejem a montáží satelitní antény, po registraci karty a aktivaci Vámi vybraného programového balíčku.
Image 0

2021/5-7, Praha 9 - Prosek, Lovosická 654/15

Rekonstrukce elektroinstalace hlavního domovního vedení (HDV) včetně elektroměrových rozvaděčů typu PEJ2 výrobce ELROZ a.s.. Protažení nového HDV elektroměrovými rozvaděči Nové 3fázové přívody pro byty, ukončené na bytové rozvodnici. Nový rozvaděč režie domu včetně přívodu z RE. Nové rozvody osvětlení společných prostor, zachováno původních svítidel a výměna PIR senzorů. Nové osvětlení bytových komor na chodbách s napojením na bytovou rozvodnici. Instalování nového slaboproudého rozvodu k stávajícím domovním telefonům a zvonkovému tablu. Po dohodě s UPC přemístění rozvaděče, vytrubkování trasy pro O2, protažení datových kabelů. Instalování trubkových rezerv pro další budoucí instalace dle CN. Provedení hlavního ochranného pospojení. Stavební a SDK práce spojených s předmětem rekonstrukce. Úklid a odvoz demontovaných zařízení a materiálu k ekologické likvidaci. Zajištění a vyřízení veškeré nutné administrativy spojené s dílem na PRE a.s., Dodání výchozí elektro revize.

Další fotografie
Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5 Image 6

Zpět nahoru