Návrh a řešení pro nabíjení elektromobilů od Schneider Electric
23 10
Instalujeme dobíjecí stanice pro elektromobily. EVlink Wallbox, EVlink Smart Wallbox a EVlink Parkoviště jsou tři varianty dobíjecích stanic pro venkovní nebo vnitřní instalace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!
Jsme smluvním partnerem Pražské energetiky a. s.
05 10
Od roku 2010 jsme smluvním partnerem PRE. To pro naše zákazníky znamená, že jsme schopni vyřídit agendu spojenou s navýšením odběru nebo nahlášení nového elektrického odběru. Najdete nás v seznamu smluvních partnerů PRE na oficiálních webových stránkách.  
Kariéra u nás
26 07
Hledáme manuálně zručné lidi, kteří mají smysl pro detail, cítí zodpovědnost za odvedenou práci a přitom mají týmového ducha. Aktuálně hledáme člověka na pozici elektrikáře a hromosvodáře, pošli nám svůj životopis!
Návrh a instalace audiovizuální techniky
01 06
Vypracujeme Vám zdarma nabídku ušitou na míru Vašim potřebám. Postaráme se o správné zapojení všech zařízení audio-video řetězce včetně dodávky potřebných propojovacích kabelů a správného nastavení parametrů zařízení. Pokud jste ve fázi plánování výstavby, jsme připraveni s Vámi spolupracovat na celém projektu a realizovat i ostatní elektroinstalační práce.
Satelitní televize SKYLINK - registrace a aktivace karet
05 06
Naše společnost pro Vás rozšířila své služby o prodej a aktivaci karet SKYLINK pro příjem satelitní televize. U nás pořídíte vše potřebné pro satelitní příjem, počínaje prodejem a montáží satelitní antény, po registraci karty a aktivaci Vámi vybraného programového balíčku.
Image 0

2022/7-12, Praha 15 - Hostivař, Gercenova 899-902

Bytové domy se 68 byty a společnými prostorami. Rekonstrukce elektroinstalace hlavního domovního vedení (HDV) včetně elektroměrových rozvaděčů a instalací ve společných prostorách bytového domu. Výměna elektroměrových rozvaděčů na chodbách, typ ELROZ PEJ1-3T. Protažení a zapojení nového HDV vodiči CYA elektroměrovými rozvaděči. Nové tří fázové přívody do bytů kabely CYKY ukončené na stávající bytové rozvodnici. Nový rozvaděč režie domu, vč. napojení nových rozvodů společných prostor. Provedení hlavního ochranného pospojení. Elektroinstalace a osvětlení spol. prostor, novými svítidly s LED zdroji. Instalování slaboproudých rozvodů dle projektové dokumentace. Zajištění administrativy spojené s dílem u PRE a.s.. Projektové dokumentace dle skutečného stavu provedení díla včetně výchozích elektro revizí. Zednické začištění drážek pro nové kabelové rozvody, včetně drobných stavebních úprav spol. prostor. Úklid pracoviště, odvoz demontovaných zařízení a materiálu k ekologické likvidaci.

Další fotografie
Image 1 Image 2 Image 3 Image 4

Zpět nahoru