Návrh a řešení pro nabíjení elektromobilů od Schneider Electric
23 10
Instalujeme dobíjecí stanice pro elektromobily. EVlink Wallbox, EVlink Smart Wallbox a EVlink Parkoviště jsou tři varianty dobíjecích stanic pro venkovní nebo vnitřní instalace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!
Jsme smluvním partnerem Pražské energetiky a. s.
05 10
Od roku 2010 jsme smluvním partnerem PRE. To pro naše zákazníky znamená, že jsme schopni vyřídit agendu spojenou s navýšením odběru nebo nahlášení nového elektrického odběru. Najdete nás v seznamu smluvních partnerů PRE na oficiálních webových stránkách.  
Kariéra u nás
26 07
Hledáme manuálně zručné lidi, kteří mají smysl pro detail, cítí zodpovědnost za odvedenou práci a přitom mají týmového ducha. Aktuálně hledáme člověka na pozici elektrikáře a hromosvodáře, pošli nám svůj životopis!
Návrh a instalace audiovizuální techniky
01 06
Vypracujeme Vám zdarma nabídku ušitou na míru Vašim potřebám. Postaráme se o správné zapojení všech zařízení audio-video řetězce včetně dodávky potřebných propojovacích kabelů a správného nastavení parametrů zařízení. Pokud jste ve fázi plánování výstavby, jsme připraveni s Vámi spolupracovat na celém projektu a realizovat i ostatní elektroinstalační práce.
Satelitní televize SKYLINK - registrace a aktivace karet
05 06
Naše společnost pro Vás rozšířila své služby o prodej a aktivaci karet SKYLINK pro příjem satelitní televize. U nás pořídíte vše potřebné pro satelitní příjem, počínaje prodejem a montáží satelitní antény, po registraci karty a aktivaci Vámi vybraného programového balíčku.
Image 0

Domovní telefony Fermax - Praha 4, Gregorova 2090-92

Rekonstrukce domovních telefonů, zvonkových tlačítek a instalace čipového přístupového sytému v bytových domech Gregorova 2090-92, Praha 4 - Chodov. Demontáž původního analogového systému DT. Montáž digitálního systému DT včetně kabelových rozvodů s kapacitou pro přístupový systém a pro instalaci digitálních videotelefonů. Dodávka a montáž domovních zvonkových tabel pro přední a zadní vstup do objektu, s kapacitou pro čtečku přístupového systému a pro instalaci kamery. Montáž DT do zádveří všech bytových jednotek a montáž zvonkových tlačítek před dveře všech bytů. Dodávka a montáž čipového přístupového systému, osazení čteček do domovních tabel u předních a zadních vstupů do objektu, osazení samostatné čtečky ke spojovacím dveřím v zádveří u zadního vstupu do objektu, osazení elektrického zámku do vstupních dveří u předních a zadních vstupů a v zádveří u zadního vstupu. Naprogramování 300 ks čipů. Dodávka a montáž zálohovacího zdroje s kapacitou min. 24 hodin nouzového provozu.

Další fotografie
Image 1 Image 2 Image 3

Zpět nahoru