Návrh a řešení pro nabíjení elektromobilů od Schneider Electric
23 10
Instalujeme dobíjecí stanice pro elektromobily. EVlink Wallbox, EVlink Smart Wallbox a EVlink Parkoviště jsou tři varianty dobíjecích stanic pro venkovní nebo vnitřní instalace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!
Jsme smluvním partnerem Pražské energetiky a. s.
05 10
Od roku 2010 jsme smluvním partnerem PRE. To pro naše zákazníky znamená, že jsme schopni vyřídit agendu spojenou s navýšením odběru nebo nahlášení nového elektrického odběru. Najdete nás v seznamu smluvních partnerů PRE na oficiálních webových stránkách.  
Kariéra u nás
26 07
Hledáme manuálně zručné lidi, kteří mají smysl pro detail, cítí zodpovědnost za odvedenou práci a přitom mají týmového ducha. Aktuálně hledáme člověka na pozici elektrikáře a hromosvodáře, pošli nám svůj životopis!
Návrh a instalace audiovizuální techniky
01 06
Vypracujeme Vám zdarma nabídku ušitou na míru Vašim potřebám. Postaráme se o správné zapojení všech zařízení audio-video řetězce včetně dodávky potřebných propojovacích kabelů a správného nastavení parametrů zařízení. Pokud jste ve fázi plánování výstavby, jsme připraveni s Vámi spolupracovat na celém projektu a realizovat i ostatní elektroinstalační práce.
Satelitní televize SKYLINK - registrace a aktivace karet
05 06
Naše společnost pro Vás rozšířila své služby o prodej a aktivaci karet SKYLINK pro příjem satelitní televize. U nás pořídíte vše potřebné pro satelitní příjem, počínaje prodejem a montáží satelitní antény, po registraci karty a aktivaci Vámi vybraného programového balíčku.

Inteligentní domy

RODEL s.r.o. - KNX Partner

Naše společnost je certifikovaným partnerem KNX a instalujeme systémové instalace které jsou vhodné jak pro rodinné domy, komerční a průmyslové nebo administrativní budovy.

Systémová instalace  KNX, tak zvaně  „inteligentní  dům“  Vám přinese velmi  vysoký  uživatelský komfort  ovládání  
s možností změn v instalaci bez nutnosti zásahu do vlastní instalace kabelů a rozvodů i po delším provozu takto vybavené budovy. Programovatelné řídící systémy KNX se stále vyvíjejí a čím dál více výrobců nabízí kompatibilní výrobky pro řízení a automatizaci nejrůznějších technologií ve Vašem domě které spolu umějí chytře komunikovat a v tom je Vaše úspora energií.

KNX - certifikovaní výrobci

KNX - RD Louňovice

KNX - RD Světice

1

Zpět nahoru