Návrh a řešení pro nabíjení elektromobilů od Schneider Electric
23 10
Instalujeme dobíjecí stanice pro elektromobily. EVlink Wallbox, EVlink Smart Wallbox a EVlink Parkoviště jsou tři varianty dobíjecích stanic pro venkovní nebo vnitřní instalace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!
Jsme smluvním partnerem Pražské energetiky a. s.
05 10
Od roku 2010 jsme smluvním partnerem PRE. To pro naše zákazníky znamená, že jsme schopni vyřídit agendu spojenou s navýšením odběru nebo nahlášení nového elektrického odběru. Najdete nás v seznamu smluvních partnerů PRE na oficiálních webových stránkách.  
Kariéra u nás
26 07
Hledáme manuálně zručné lidi, kteří mají smysl pro detail, cítí zodpovědnost za odvedenou práci a přitom mají týmového ducha. Aktuálně hledáme člověka na pozici elektrikáře a hromosvodáře, pošli nám svůj životopis!
Návrh a instalace audiovizuální techniky
01 06
Vypracujeme Vám zdarma nabídku ušitou na míru Vašim potřebám. Postaráme se o správné zapojení všech zařízení audio-video řetězce včetně dodávky potřebných propojovacích kabelů a správného nastavení parametrů zařízení. Pokud jste ve fázi plánování výstavby, jsme připraveni s Vámi spolupracovat na celém projektu a realizovat i ostatní elektroinstalační práce.
Satelitní televize SKYLINK - registrace a aktivace karet
05 06
Naše společnost pro Vás rozšířila své služby o prodej a aktivaci karet SKYLINK pro příjem satelitní televize. U nás pořídíte vše potřebné pro satelitní příjem, počínaje prodejem a montáží satelitní antény, po registraci karty a aktivaci Vámi vybraného programového balíčku.

Slaboproud

V oblasti slaboproudu provádíme instalace audio a video systémů pro kontrolu vstupu a komunikaci jak v rodinných tak v bytových domech i celých komplexech. Využíváme nejmodernější digitální i analogové technologie.
Montujeme antény pro pozemní a satelitní příjem, rozvody až k účastnickým zásuvkám včetně dalších potřebných aktivních či pasivních prvků. Nabízíme dodávky satelitních přijímačů včetně předplatitelných karet a jejich dekodérů pro příjem Skylink, UPC aj.
Pro rodinné domy, i větší objekty montujeme zabezpečovací systémy značek Jablotron, Paradox, Galaxy s napojením na pult centrální ochrany. Stejně jako strukturované datové a telefonní sítě včetně aktivních i pasivních komponentů: Rozvaděče, modemy, ústředny a datové přepínače.
Dlouholeté zkušenosti v oblasti slaboproudých elektroinstalací nás opravňují dávat na práci pětiletou záruku.

 

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Zpět nahoru