O nás

Naše firma má dlouholeté zkušenosti v oblasti silnoproudých i slaboproudých elektroinstalací, osvětlování bytových, školních a komerčních prostor.

Provádíme veškeré elektroinstalační montáže na klíč v krátkých dodacích lhůtách v nejlepší kvalitě se zárukami na provedenou práci 5 let.

Na každou elektroinstalaci kterou provádíme a vyžaduje-li to ČSN je samozřejmostí elektrorevizní zpráva kterou vám můžeme dodat i samostatně na Vaše zařízení a objekty v případě periodických kontrol el. zařízení. Vyřídíme za vás i veškeré náležitosti na energetických závodech (PRE a.s. nebo ČEZ a.s.) v případě nového připojení objektu nebo při jiných zásazích do připojení na distribuční energetickou síť.

Veškeré materiály dodáváme od renomovaných výrobců s vydaným prohlášením o shodě.

Provádíme nové silnoproudé instalace v nových objektech i rekonstrukce dle dodané projektové dokumentace, kterou jsme v případě požadavku schopni také dodat na konkrétní zakázku.

Dalším hlavním bodem našich činností jsou návrhy a výpočty osvětlení včetně montáží a dodávek svítidel dle katalogů výrobců. Dopředu po dohodě navrhneme nejvhodnější typ osvětlení, spočítáme pomocí výpočtového programu nejvhodnější rozmístění osvětlení s grafickým výstupem dle kterého probíhá i následná montáž.
K předání díla s osvětlením dodáme v případě požadavku protokol o měření intenzity osvětlenosti dle ČSN nezávislým akreditovaným technikem.

Navrhneme vám nejvhodnější elektrické vytápění včetně nejmodernější PC řízenou regulací pro váš rodinný dům nebo byt.
Montujeme elektrické vytápění podlahové, foliové stropní nebo přímotopné konvektory od renomovaných firem: FENIX, AEG, Ekoflex, DEVI.

Hromosvodné soustavy montujeme a dodáváme včetně revize z materiálů: Pozinkovaná ocel, hliník v kombinaci s nerezovými doplňky nebo kompletně z měděného materiálu. Poslední uvedené typy jsou bez údržbové. Váš stávající hromosvod můžeme pouze zrevidovat a případně opravit.

Provádíme slaboproudé instalace:
Domovní vstupní audio a video systémy pro kontrolu vstupu a komunikaci jak v rodinných domech tak v bytových domech a celých komplexech s využitím nejmodernějších digitálních i analogových technologií.

Montáže a dodávky antén pro pozemní a satelitní příjem včetně rozvodů k účastnickým zásuvkám a dalších potřebných aktivních či pasivních prvků. Nabídka dodávky satelitních přijímačů včetně předplatitelných karet a jejich dekodérů pro příjem Skylink, UPC aj.

Zabezpečovací systémy značek Jablotron, Paradox, Galaxy pro rodinné domy, i větší objekty s napojením na pult centrální ochrany.

Strukturované datové a telefonní sítě včetně aktivních i pasivních komponentů: Rozvaděče, modemy, ústředny a datové přepínače.