Elektroinstalace

2016/9-2017/2, Praha 4 - Hodkovičky, Údolní 315/96

2016/9-2017/2, Praha 4 - Hodkovičky, Údolní 315/96

Rekonstrukce hlavního domovního vedení včetně nových přívodů do bytů. Výměna elektroměrových rozvaděčů, osvětlení společných prostor LED svítidly s pohybovými čidly a nové nouzové osvětlení, včetně sádrokartonových podhledů. Instalování nového slaboproudého rozvodu domovních telefonů, Původní DT zachovány, rozvody telefonních linek, přeložení rozvodů – STA, UPC . Nový rozvaděč režie domu včetně přívodu z NER. Provedení hlavního ochranného pospojení.

2015/2-3, Praha 4 - Krč, V Štíhlách 1253

2015/2-3, Praha 4 - Krč, V Štíhlách 1253

Montáž nových patrových elektroměrových rozvaděčů, demontáž původních rozvaděčů včetně HDV. Protažení nového HDV elektroměrovými rozvaděči typ PEJ vodiči CYA. Nové přívody pro byty kabely CYKY ukončené na stávající bytové rozvodnici, včetně napojení komor na odběr příslušného bytu. Nový rozvaděč režie domu včetně přívodu z PEJ. Provedení hlavního ochranného pospojení. Osvětlení společných prostor novými LED svítidly s integrovaným senzorem pohybu a osvětlení prostor v suterénu, technické části domu. Utěsnění patrových prostupů nehořlavými přepážkami proti šíření ohně v RE. Instalování nového slaboproudého rozvodu domovních telefonů. Zachování slaboproudých rozvodů – ST, STA, UPC. Zajištění a vyřízení veškeré nutné administrativy spojené s dílem na PRE a.s., Dodání technické a projektové dokumentace dle skutečného stavu provedení díla včetně výchozí elektro revize.

2014/7-9, Praha 6 - Dejvice, Čínská 1949

2014/7-9, Praha 6 - Dejvice, Čínská 1949


Rekonstrukce hlavního domovního vedení včetně demontáže patrových elektroměrových rozvaděčů a instalace nových na stávajících místech. Protažení nového HDV elektroměrovými rozvaděči typ NER vodiči CYA. Nové přívody pro byty, kabely CYKY, ukončené na stávající bytové rozvodnici s napojením komor na měření příslušného bytu. Nový rozvaděč režie domu včetně přívodu z NER. Provedení hlavního ochranného pospojení.
Osvětlení společných prostor domu novými LED svítidly s integrovanými senzory pohybu a nového osvětlení prostor v suterénu. Utěsnění patrových prostupů nehořlavými přepážkami proti šíření ohně v RE. Instalování nového slaboproudého rozvodu domovních telefonů s napojením na nové tablo a přístupový systém ACS+EZS, včetně instalace nových audio a video telefonů. Instalace nových rozvodů STA, UPC a telefonních linek. Zhotovení SDK podhledů, záklopů a předstěn. Zajištění a vyřízení veškeré nutné administrativy spojené s dílem na PRE a.s. Dodání technické a projektové dokumentace dle skutečného stavu provedení díla, včetně výchozí elektrorevize.